Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Ogrzewanie nadmuchowe z rekuperacją w pierwszym salonie CUBE w Polsce

Wykonaliśmy system ogrzewania nadmuchowego wraz z rekuperacją w PIERWSZYM SALONIE CUBE w POLSCE.

W zeszłą sobotę braliśmy udział w uroczystym otwarciu pierwszego salonu rowerowego marki CUBE w Polsce, w którym to nasza firma była odpowiedzialna za wykonanie ogrzewania nadmuchowego razem z rekuperacją. Zgodnie z założeniami całość instalacji nie miała rzucać się w oczy klientów, dlatego razem z Inwestorem podjęliśmy decyzję o pomalowaniu wszystkich elementów instalacji na czarny mat.

Instalacja w tym lokalu odpowiada za doporowadzenie świeżego powietrza z jednoczesnym usunięciem tego już zużytego. Dodatkowo rekuperacja została wpięta w system ogrzewania nadmuchowego, który odpowiada za utrzymanie komfortowej temperatury dla całego lokalu niezależnie od aktualnej pory roku.

Sklep znajduje się w Gdańsku na ulicy Antoniego Słonimskiego 7.

Jeśli chciałbyś poznać ofertę montażu pompy ciepła to zachęcamy skontaktować się z jednym z naszych specjalistów:

JANUSZ ŚLEDZIEWSKI
Pompy ciepła powietrze-woda, fotowoltaika
[email protected]
tel. 515 072 646

MICHAŁ BANDZAREWICZ
Pompy ciepła powietrze-woda , fotowoltaika
[email protected]
tel. 798 831 464

Jeśli interesuję Cię nasza oferta lub chciałbyś zapytać o montaż urządzenia innej marki to zachęcamy do odwiedzin naszej zakładki „Kontakt”, na której znajdują informacje kontaktowe do naszych przedstawicieli.

W naszych usługach oferujemy jeszcze montaże rekuperacji, wentylacji, fotowoltaiki, ogrzewania nadmuchowego oraz klimatyzacji.

Bądź PROfesjonalny jak PROblast!