Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Oferowana przez naszą firmę klimatyzacja stanie się źródłem niezastąpionego komfortu w Państwa domach. Dla Państwa wygody posiadamy w swojej ofercie wiele rodzajów klimatyzatorów tj. ścienne, przypodłogowe oraz kanałowe, kasetonowe, które można zamontować w różnych miejscach wewnątrz pomieszczenia, według swoich upodobań.

Klimatyzatory ścienne montowane są na ścianie wewnątrz budynku, klimatyzatory przypodłogowe tzw. stojące umieszcza się przy podłodze, natomiast klimatyzatory kanałowe i kasetonowe umieszcza się w suficie. Dzięki ich różnorodności z łatwością można wkomponować je w styl wnętrza i sprawić, by były niemalże niewidoczne.

KLIMATYZACJA – ZALETY I WADY

Klimatyzacja posiada szereg zalet i wad. Najważniejszą zaletą klimatyzacji jest możliwość utrzymania stałej, odpowiadającej mieszkańcom temperatury w pomieszczeniu i odpowiedni poziom nawilżenia powietrza. Zastosowanie klimatyzacji pozwala zwiększyć komfort i wygodę, dzięki czemu nie musimy się zmagać z nieodpowiednią temperaturą w swoim domu.

Klimatyzacja ma wiele zalet, jednak czasami warto zachować pewne środki oszczędności. Zbyt ochłodzone pomieszczenie w stosunku do temperatury zewnętrznej może powodować szok termiczny, dlatego też warto rozsądnie używać systemów klimatyzacyjnych. Inną, istotną rzeczą jest fakt, że nadużywanie klimatyzacji może u niektórych powodować suchość w gardle, w takim wypadku warto zaopatrzyć się również w nawilżacz powietrza.

Te wady nie są jednak problemem w połączeniu z naszymi klimatyzatorami, które dają możliwość regulacji temperatury, nawet w kilku strefach w mieszkaniu.

KLIMATYZATORY SPLIT

Klimatyzacja oparta na klimatyzatorach split jest bardzo cicha, gdyż składa się z dwóch jednostek: wewnętrznej oraz zewnętrznej, co pozwala na ograniczenie hałasu związanego z pracą urządzenia. Są one przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur, z tego też względu mogą być używane w skrajnych warunkach klimatycznych.

KLIMATYZATORY MULTISPLIT

Klimatyzatory multisplit są złożone z kilku jednostek wewnętrznych zasilanych przez jednostkę zewnętrzną, dzięki czemu klimatyzacja może znaleźć się w znacznej odległości od miejsca, w którym przebywają ludzie. W oferowanych przez nas modelach przewyższenie i oddalenie pomiędzy tymi jednostkami może wynieść aż 20 i 30 metrów.

Możliwość

zakupu na raty

Skorzystaj z Programu Czyste Powietrze i uzyskaj nawet 90% dofinansowania do montażu pompy ciepła.

Pomagamy w wypełnieniu Wniosku.