Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

KLIMATYZACJA DLA DOMU / BIURA

Oferowana przez naszą firmę klimatyzacja stanie się źródłem niezastąpionego komfortu w Państwa domach. Proponujemy system klimatyzacji we wszystkich możliwych wersjach jednostek wewnętrznych:
– ścienne / split
– kasetonowe
– kanałowe – kratki w sufitach
– podłogowe / sufitowe

Decydując się na montaż kilku z nich należy rozważyć czy zależy nam na wysokiej estetyce elewacji budynku montując agregat w wersji Multi Split – jest on w stanie zasilić wszystkie jednostki wewnętrzne. Tańsze rozwiązanie to każda jednostka wewnętrzna posiadająca do pary jednostkę zewnętrzną – kilka na ścianie zewnętrznej lub dachu.

KLIMATYZACJA KOMERCYJNA

KLIMATYZACJA BIUROWCÓW , APARTAMENTOWCÓW , BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ITP

Kilkunastoletnia praktyka pozwoliła nam na zdobycie wiedzy i doświadczenia w zakresie wykonywania systemów klimatyzacji VRF / MultiSplit dla każdego sposobu użytkowania budynków. Śledząc na bieżąco nowinki technologiczne , które często wiążą się również dostosowaniem rozwiązań pod nowoczesną estetykę wnętrza zapewniamy maksymalny komfort użytkowania przy zachowaniu obecnych norm budowlanych.

Wpadnij do nas i zobacz nasz Showroom

Specjalnie dla naszych klientów prezentujemy klimatyzatory różnych producentów z możliwością włączenia i omówienia wszystkich funkcji.

Gwarantujemy pomoc w doborze poparty obliczeniami i wieloletnim doświadczeniem montażowym!

Możliwość

zakupu na raty

Skorzystaj z Programu Czyste Powietrze i uzyskaj nawet 90% dofinansowania do montażu klimatyzatora.

Pomagamy w wypełnieniu Wniosku.