Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Zapewniamy najwyższą jakość wykonanej usługi. Jesteśmy firmą, która zrealizowała od 2007 już kilka tysięcy projektów nie tylko w Polsce, ale również za granicami naszego kraju, w budynkach od kilkudziesięciu do kilku tysięcy m2. Firma cechuje się rzetelnością i odpowiedzialnością, dlatego można na nas polegać w stu procentach.

Nasi klienci

Nasza oferta jest skierowana zarówno do inwestorów prywatnych (domy jednorodzinne) jak i firm (biura, hotele, magazyny, hale i inne obiekty użytkowe). Nasze technologie są więc idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni oszczędność i funkcjonalność. Klienci decydujący się na pomp ciepła, zgodnie twierdzą że nigdy nie wróciliby do innych metod ogrzewania domów i firm.

Dlaczego my

Nasi projektanci spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją pomocą i fachową wiedzą oraz sporządzą niezobowiązującą ofertę. W pełni dopasujemy się do Państwa potrzeb i pomożemy dokonać korzystnego dla Państwa wyboru. Jesteśmy nastawieni na zadowolenie klientów, dlatego nasza oferta jest tak elastyczna.

Co nas wyróżnia

Od konkurencji odróżnia nas optymalny stosunek ceny do jakości, wysoka fachowość i estetyka wykonania. Rozwiązania, które Państwu proponujemy, doskonale się sprawdzają i dają szereg rozmaitych możliwości. Zarówno pompa ciepła jaki wentylacja z rekuperacją to rozwiązania dla każdego, a także dobrze przemyślana inwestycja we własną wygodę i zdrowie. To wybór, nad którym nie trzeba długo się zastanawiać.