Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Nasze półki na magazynie dosłownie uginają się od towaru!

Dlaczego wam to pokazujemy?
Bo produkty, na których pracujemy mają znaczenie. Każdy z klientów przed wyceną powinien otrzymać od firmy instalatorskiej informację o tym czym charakteryzują się jego materiały, ponieważ będą miały bezpośredni wpływ na działanie oraz jakość wykonywanej instalacji.

Często klienci nie rozróżniają różnić i nie są świadomi skąd biorą się te często różne ceny montaży względem różnych firm. Oprócz doświadczenia, odległości od klienta czy po prostu marży liczą się też właśnie te produkty.

Przykładowo na zdjęciu widać skrzynki rozdzielcze, które wykorzystujemy do instalacji rekuperacji, na tle konkurencji wyróżnia nas to, że posiadają wewnętrzną izolację wykonaną z kauczuku, która pełni funkcję izolatora termicznego oraz akustycznego. Dodatkowo mają bardzo dużą gęstość powłoki cynkowej wynoszącej aż 275g/m2, dlatego pamiętajcie, że nawet tak prosty produkt może występować w różnych wariantach jakościowych i cenowych.

Jeśli interesuję Cię nasza oferta lub chciałbyś zapytać o montaż urządzenia innej marki to zachęcamy do odwiedzin zakładki „Kontakt”, na której znajdują się informacje kontaktowe do wszystkich naszych przedstawicieli.