Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Montaż rekuperacji w okolicach Poznania

Przedstawiamy wykonaną realizację rekuperacji dla jednego z naszych klientów w okolicach Poznania. Dom inwestora został wyposażony w urządzenie marki Thessla Green w wersji Airpack4, która do systemu rozdzielaczowego oraz czerpni i wyrzutni została połączona za pomocą własnoręcznie robionych kanałów URSA AIR.

Już wcześniej mieliśmy okazję je przedstawić, więc dla przypomnienia napiszemy tylko, że są to kanały niskoszumowe, zaizolowane oraz ognioodporne.

Zauważyliśmy, że większa ilość klientów jest zdziwiona w momencie zobaczenia tej konkretnej jednostki na żywo i nic w tym dziwnego. W porównaniu do jednostek innych marek o tej samej wydajności ta jest często nawet 2 razy większa!

Ten konkretny model to 400h Enthalpy, czyli rekuperator o mocy 400m3/h z wymiennikiem entalpicznym, czyli takim, który odzyskuje wilgoć. Na prośbę klienta został wyposażony w sterownik ścienny dotykowy w postaci panelu ściennego o nazwie Air++.

Taką jednostką można sterować też za pomocą wi-fi a do tego służy inny rodzaj sterownika, który nazywa się AirMobile.

Jeśli chciałbyś poznać ofertę montażu rekuperacji to zachęcamy skontaktować się z jednym z naszych specjalistów:

EDWARD GĄSZCZYK
Wentylacja mechaniczna, rekuperacja, klimatyzacja
[email protected]
tel. 789 195 070

ROBERT BORKOWSKI
Ogrzewanie nadmuchowe Feelco , klimatyzacja
[email protected]
tel. 518 664 826

Jeśli interesuję Cię nasza oferta lub chciałbyś zapytać o montaż urządzenia innej marki to zachęcamy do odwiedzin naszej zakładki „Kontakt”, na której znajdują informacje kontaktowe do naszych przedstawicieli.

W naszych usługach oferujemy jeszcze montaże rekuperacji, wentylacji, fotowoltaiki, ogrzewania nadmuchowego oraz klimatyzacji.

Bądź PROfesjonalny jak PROblast!