Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Montaż pompy marki Sevra w Kartuzach

Meldujemy się z miejscowości Kartuzy w województwie pomorskim, w którym stoi nowa pompa ciepła marki Sevra zainstalowana przez naszego Instalatora Arkadiusza.

Dla tego domu dobraliśmy pompę o mocy 10kw w monobloku. Jak Państwo widzą zajmujemy się montażem nie tylko splitów, jeśli klient ma swoje preferencję to zawsze staramy się im sprostać. Dla niewdrożonych – pompy typu monoblok z wyglądu charakteryzuje brak jednostki wewnętrznej, całe urządzenie stoi na zewnątrz, oszczędzając nam miejsca w domu. Należy pamiętać, że oprócz tej zależności występują też inne różnice w danych technicznych oraz samej pracy pompy, więc warto zapytać nas o te różnice przed podjęciem decyzji. Marka Sevra należy do grupy Midea, więc ich dostępność na rynku nie maleje a części zamienne są ogólnodostępne. Jest to dobry produkt dla inwestorów, którzy cenią sobie prostą konstrukcję za mniejsze pieniądze.

Jeśli interesuję Cię nasza oferta lub chciałbyś zapytać o montaż urządzenia innej marki to zachęcamy do odwiedzin zakładki „Kontakt”, na której znajdują się informacje kontaktowe do wszystkich naszych przedstawicieli.