Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Montaż pompy ciepła w okolicach Ustki

Uwielbiamy takie realizacje, w których efekt końcowy jest widoczny gołym okiem. U klienta z okolic Ustki zamontowaliśmy pompę ciepła marki Panasonic przy okazji pozbywając się dotychczasowego źródła ciepła. Jak widać kotłownia zyskała nowe życie oraz schludniejszy wygląd, dzięki temu, że aktualne źródło ciepła nie generuje niepotrzebnych zanieczyszczeń. A skoro już mowa o zanieczyszczeniach to warto pamiętać, że decydując się na taki system ogrzewania przyczyniamy się jednocześnie do zmniejszenia smogu w swojej okolicy a dodatkowo odchodzi nam praca związana z przerzucaniem miału, węgla czy drewna a także nie potrzebujemy specjalnie wyznaczonego miejsca na jego składowanie.

Poniżej przedstawiamy listę urządzeń dla tej inwestycji:

  • Pompa ciepła SEVRA SEV-MHPS3-16/I + SEV-HPS3-14/O
  • Bezprzewodowy termostat Salus
  • Zbiornik wody użytkowej 300l – do pomp ciepła
  • Bufor 120L

Jeśli chciałbyś poznać ofertę montażu pompy ciepła to zachęcamy skontaktować się z jednym z naszych specjalistów do których kontakt można znaleźć poniżej:

JANUSZ ŚLEDZIEWSKI
Pompy ciepła powietrze-woda, fotowoltaika
[email protected]
tel. 515 072 646

MICHAŁ BANDZAREWICZ
Pompy ciepła powietrze-woda , fotowoltaika
[email protected]
tel. 798 831 464

Jeśli interesuję Cię nasza oferta lub chciałbyś zapytać o montaż urządzenia innej marki to zachęcamy do odwiedzin naszej zakładki „Kontakt”, na której znajdują informacje kontaktowe do naszych przedstawicieli.

W naszych usługach oferujemy jeszcze montaże rekuperacji, wentylacji, fotowoltaiki, ogrzewania nadmuchowego oraz klimatyzacji.

Bądź PROfesjonalny jak PROblast!

W naszych usługach oferujemy jeszcze montaże rekuperacji, wentylacji, fotowoltaiki, pomp ciepła oraz klimatyzacji.