Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Montaż pompy ciepła Stiebel Eltron w Czersku

Dla odmiany przedstawiamy trochę inną pompę ciepła, którą zdarzyło nam się ostatnio zamontować przy okazji wykonywania ogrzewania nadmuchowego u naszego klienta w Czersku. Urządzenie nosi nazwę SHP-A 300 Plus a jej producent to Stiebel Eltron. Ta pompa ciepła połączona jest ze zbiornikiem do ciepłej wody użytkowej. A jej zadanie to podgrzewanie wody dla użytku domowego a pojemność znamionowa wynosi 302L.

Jest to idealne rozwiązanie właśnie do zastosowania przy współpracy z ogrzewaniem nadmuchowym. Ten system pozwala na tani i przyjemny sposób ogrzewania domu, jednak nie możemy go wykorzystać do podgrzewania ciepłej wody użytkowej tak jak to ma miejsce w przypadku pieca, pompy ciepła czy innego źródła ciepła, więc montaż pompy ciepła do C.W.U to najbardziej korzystne cenowo rozwiązanie a przy tym bardzo proste w montażu.

Jeśli interesuję Cię nasza oferta lub chciałbyś zapytać o montaż urządzenia innej marki to zachęcamy do odwiedzin naszej zakładki „Kontakt”, na której znajdują informacje kontaktowe do naszych przedstawicieli.

Zachęcamy do odwiedzin na miejscu pod adresem: Jarzębinowa 32, 83-010 Rotmanka

Bądź PROfesjonalny jak PROblast!