Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Montaż ogrzewania nadmuchowego z pompą Mitsubishi

Dla odmiany pokażemy Państwu realizację montażu ogrzewania nadmuchowego wykonaną przez naszego instalatora Wojtka. Widoczne kanały są wykonywane ręcznie już na miejscu inwestycji. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, że zakupujemy je w płatach, które następnie nasi pracownicy odpowiednio przecinają i składają jak origami, aby uzyskać potrzebne im kształtki takie jak kolanka czy trójniki oraz same kanały, dzięki takiemu rozwiązaniu są w stanie stworzyć dokładnie taki system jaki potrzebują a dodatkowo całość jest już oryginalnie zaizolowana. Kanały URSA są stworzone ze sprasowanej wełny mineralnej, wewnątrz obszyte niepalnym materiałem z włókna szklanego a z zewnątrz pokryte są szczelną wzmocnioną warstwą aluminium – takie połączenie tworzy system niskoszumowy. Kanały ze względu na swoją budowę nie przenoszą drgań oraz niwelują dźwięki, dzięki czemu w porównaniu do zwykłych rur metalowych są o wiele cichsze.

Do tego systemu użyliśmy następujących urządzeń:

  • Pompa ciepła Mitsubishi HyperHeating 7kW
  • Moduł odzysku ciepła ERV250 – rekuperator
  • Sterownik programowalny Mitsubishi z wifi
  • Pompa ciepła CWU na potrzeby wody użytkowej
  • Stiebel Eltron SHP-A 300 Plus – bez cyrkulacji
  • System kanałów nawiewnych, powrotnych URSA AIR

Jeśli chciałbyś poznać ofertę montażu pompy ciepła to zachęcamy skontaktować się z naszym specjalistą.

ROBERT BORKOWSKI
Ogrzewanie nadmuchowe Feelco , klimatyzacja
[email protected]
tel. 518 664 826

Jeśli interesuję Cię nasza oferta lub chciałbyś zapytać o montaż urządzenia innej marki to zachęcamy do odwiedzin naszej zakładki „Kontakt”, na której znajdują informacje kontaktowe do naszych przedstawicieli.

W naszych usługach oferujemy jeszcze montaże rekuperacji, wentylacji, fotowoltaiki, ogrzewania nadmuchowego oraz klimatyzacji.

Bądź PROfesjonalny jak PROblast!

W naszych usługach oferujemy jeszcze montaże rekuperacji, wentylacji, fotowoltaiki, pomp ciepła oraz klimatyzacji.