Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Modernizacja źródła ciepła w okolicach Malborka

Wymiana źródła ciepła czyli modernizacja, którą przeprowadziliśmy ostatnio w okolicach Malborka. Nasz klient zdecydował się na pompę marki Sevra o mocy 14kw w połączeniu z 100 litrowym buforem i zbiornikiem do ciepłej wody użytkowej ( C.W.U ) o pojemności 200 litrów. W tym przypadku w wersji emaliowanej, chociaż dla bardziej wymagających klientów posiadamy też wersje ocynkowane.

Wiele osób zastanawia się jak wygląda dostępność części zamiennych po okresach gwarancyjnych. W tym przypadku marka Sevra należy do znanej grupy Midea, której to pompy ciepła są ogólnodostępne na rynku Polskim, więc z dostępnością części nie będzie najmniejszego problemu. Do grupy Midea należą między innym takie i marki jak:

  • Rotenso
  • Sevra
  • Hyundai
  • AUX

Jeśli chciałbyś poznać ofertę montażu pompy ciepła to zachęcamy skontaktować się z jednym z naszych specjalistów.

JANUSZ ŚLEDZIEWSKI
Pompy ciepła powietrze-woda, fotowoltaika
[email protected]
tel. 515 072 646

MICHAŁ BANDZAREWICZ
Pompy ciepła powietrze-woda , fotowoltaika
[email protected]
tel. 798 831 464

Jeśli interesuję Cię nasza oferta lub chciałbyś zapytać o montaż urządzenia innej marki to zachęcamy do odwiedzin naszej zakładki „Kontakt”, na której znajdują informacje kontaktowe do naszych przedstawicieli.

W naszych usługach oferujemy jeszcze montaże rekuperacji, wentylacji, fotowoltaiki, ogrzewania nadmuchowego oraz klimatyzacji.

Bądź PROfesjonalny jak PROblast!

W naszych usługach oferujemy jeszcze montaże rekuperacji, wentylacji, fotowoltaiki, pomp ciepła oraz klimatyzacji.