Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Klimatyzacja Gdańsk

Jesteśmy firmą, która sprzedaje systemy klimatyzacji i oferuje ich profesjonalny montaż. Działamy w tej branży już od bardzo długiego czasu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Tobie rozwiązania niedostępne w innych miejsach.

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie, którzy pomogą Ci przebrnąć przez cały proces krok po kroku.

Wspólnymi siłami , wybierzemy pasujące rozwiązania i przeprowadzimy profesjonalny montaż.

Najwyższy poziom komfortu w Twoim domu

Zmiany klimatyczne są problematycznym zjawiskiem i mimo, że Gdańsk daje sobie radę to dni są coraz gorętsze, a opadów deszczu jest coraz mniej. Z tego powodu coraz trudniej jest uzyskać odpowiednie warunki do życia. Sprawa nie dotyczy tylko starszych ludzi, ale także tych młodszych.

Nowoczesne systemy klimatyzacji, które oferujemy w Gdańsku pozwolą Ci pozbyć się tego problemu raz na dobre.

Klimatyzacja Gdańsk - jaka jest nasze oferta?

Systemy klimatyzacji będące w naszej ofercie w Gdańsku są najlepszym sposobem, aby osiągnąć maksymalny poziom komfortu w Twoim domu. Nasi pracownicy dysponują szeroką wiedzą i duże środki, dzięki czemu możemy dostarczyć Ci systemy klimatyzacji w Gdańsku w każdej dostępnej na rynku wersji jednostki wewnętrznej. Są to jednostki:

  • Ścienne – nazywane inaczej split
  • Kasetonowe
  • Kanałowe, dla których charakterystyczne są kratki w sufitach
  • Podłogowe i sufitowe

 

Dbamy również o estetykę. Dlatego też zanim doradzimy Ci co wybrać – spróbujemy wspólnie określić Twoje oczekiwania względem systemu klimatyzacji w Gdańsku.
W sytuacji, gdy spore znaczenie ma dla Ciebie zewnętrzny wygląd budynku – polecamy wybrać montaż agregatu w wersji Multi Split. Może on zasilić wszystkie jednoski wewnętrzne, które zostaną zamontowane w budynku.

Tańszą alternatywą jest system klimatyzacji, w którym każda jednostka wewnętrzna ma przypisaną sobie jednostkę zewnętrzną. Mogą być one zamontowane na zewnętrznej elewacji budynku albo na dachu.

Dystrybucja systemów klimatyzacji na terenie miasta Gdańsk

Prowadzimy aktywną sprzedaż klimatyzacji w obszarze całego Gdańska. Nie ma znaczenia to, czy jesteś w trakcie budowy domu, dopiero ją planujesz czy też jesteś właścicielem gotowego domu wolnostojącego – na pewno będziemy w stane Ci zaproponować produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Oferta szyta na miarę Twoich potrzeb

Kiedy się z nami kontaktujesz – zaczyna się proces. W żadnym razie jednak nie zostawiamy Cię samemu sobie. Nasz profesjonalny zespół doradców pomoże Ci wybrać klimatyzatory w Gdańsku i przedstawią warianty cenowe, spośród których będziesz mógł wybierać. Jesteśmy pewni, że nasze systemy klimatyzacji będą idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dostawa i montaż - klimatyzatory Gdańsk

Poza sprzedażą, zajmujemy się przede wszystkim montażem klimatyzacji w Gdańsk. Posiadamy profesjonalny zespół montażowy składający się z wykwalifikowanych ludzi, którzy na złębianiu technologii systemów klimatyzacji pozjadali zęby. Pracę nad montażem zaczną od razu bez zbędnych formalności. W mgnieniu oka wykonają instalację klimatyzacji w Gdańsku – abyś Ty mógł cieszyć się chłodnym powiewem świeżego powietrza w swoim domu.

Sprzedaż i montaż klimatyzacji Gdańsk - krótko o naszej firmie

W swojej branży działamy już od bardzo dawna. Dzięki temu udało nam się opracować bardzo wydajny system pracy, który pozwala zapewnić każdemu klientowi ogromną satysfakcję z naszej współpracy.
Współpraca z nami przebiega w stu procentach profesjonalnie. Możemy zagwarantować Ci, że potraktujemy Cię wyjątkowo – taka jest już nasza filozofia pracy. Dla nas liczy się to, aby spełnić Twoje potrzeby i gwarancja satysfakcji.
Tylko w ten sposób możemy skutecznie utrzymywać długoletnią pozycję lidera na rynku klimatyzacji w Gdańsku.

Profesjonalna obsługa

Nasz zespół wyróżnia się w porównaniu do innych firm, bardzo wysokim poziomem kultury osobistej i otwartością na klienta. Wychodzimy z założenia, że głupie pytania nie istnieją. Współpracując ze specjalistami w swoim fachu nie musisz się o nic martwić. Z chęcią objaśnimy Ci wszystkie ciężkie do zrozumienia kwestie związane z systemami klimatyzacji w Gdańsku. Pokażemy Tobie dostępne możliwości, abyś Ty mógł podjąć świadomy wybór.

Certyfikowani profesjonalni pracownicy

Technologia klimatyzatorów w Gdańsku nie pozostawia nam żadnych tajemnic. Zespół naszych montażystów to najlepsi, certyfikowani specjaliści w swojej klasie. Możesz być pewien, że nic nas nie zaskoczy. Czy to podczas montażu, czy też po jego wykonaniu. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia – zadzwoń do nas.

Doświadczenie zdobyte latami pracy

Istniejemy na rynku już od kilkunastu lat. To pomogło nam zdobyć kompleksową wiedzę na temat każdej technologii klimatyzacji, którą można znaleźć na rynku. Sprzedajemy i montujemy również kompleksowo.

Jesteśmy na czasie z technologią

Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami technologicznymi jakie wchodzą na rynek. To sprawia, że możemy zaoferować Ci obszerny wachlarz ciekawych rozwiązań. Wszystko w celu zapewnienia Tobie maksymalnego komfortu w czasie użytkowania klimatyzacji.

Multi Split - systemy klimatyzacji Gdańsk - z technologią od zawsze

Ogromną zaletą technologii Multi Split jest wygoda. Do obsługi systemu klimatyzacji w całym budynku w zupełności wystarczy instalacja pojedynczej jednostki zewnętrznej. Takie rozwiązanie daje szereg zalet użytkowych. Najbardziej istotne to prostsza konserwacja i ułatwiony dostęp do systemu w przypadku napraw.
Zastosowanie tylko jednej jednostki zewnętrznej zamiast większej ilości ma również pozytywny wpły na lepszą estetykę budynku z zewnątrz. Można ją bardzo łatwo ukryć lub zamaskować.

Montaż klimatyzacji, a estetyka wnętrza - Gdańsk i Trójmiasto

Nowoczesne rozwiązania z zakresu montażu klimatyzacji w Gdańsku są często związane z estetyką. Kiedyś niemożliwe było wykonanie spełniającego swoją funkcję systemu, który dodatkowo będzie wyglądał dobrze.

Zaś dzisiaj – dzięki postępom technologicznym – jesteśmy w stanie dostarczyć Ci oba te aspekty. Systemy klimatyzacji w Gdańsku, które montujemy nie tylko są najwyższej jakości i spełniają swoją funkcję, ale także nie oszpecają budynku – zarówno jeśli chodzi o wnętrze, jak i elewację na zewnątrz.

Darmowa
konsultacja
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą!
Ustalimy Twoje potrzeby i przedstawimy indywidualną kalkulację.

    Wysyłając formularz wyrażasz zgodnie na przetwarzanie podanych danych w celu kontaktu oraz przedstawieniu oferty.