Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Efekt Przed i Po

Do modernizacji tego budynku mieszczącego się w Gdyni przyczynił się nasz instalator Deniz. W tym przypadku wykorzystaliśmy pompę ciepła marki Panasonic a dokładniej model KIT-WC09J3E5 z dodatkowym modułem Wi-Fi. Stare źródło ciepła zostało przed instalacją przez nas usunięte. Na taką usługę może zdecydować się każdy, kto nie czuje się na siłach robić to samemu, wystarczy nas o tym poinformować a my zajmiemy się resztą.

Instalacja została wykonana z rur PP, które następnie zaizolowaliśmy izolacją kauczukową.

Modernizacja swojego obecnego źródła ciepła to inwestycja w niższe rachunki oraz czas. W porównaniu do tzw. “Kopciucha” obsługa pompy ciepła jest przyjemnością, ponieważ nie wymaga od nas codziennych wizyt i przerzucania czy dorzucania opału a dzięki temu możemy go wykorzystać na swoje przyjemności.

W tym konkretnym budynku oprócz pompy wykorzystaliśmy jeszcze zbiornik do ciepłej wody użytkowej (C.W.U) oraz bufor marki Galmet, jednak w naszej ofercie posiadamy jeszcze takich producentów jak:

  • Ferroli
  • Thermatec ( wykonane ze stali nierdzewnej )
  • Sundan ( zbiorniki emaliowane z 5 letnią gwarancją )
  • Sunex
  • Trinnity

Jako nieliczni posiadamy Pro partnera marki Panasonic, dzięki czemu możemy zagwarantować pełną 5 letnią gwarancję na cały sprzęt.

Jeśli interesuję Cię nasza oferta lub chciałbyś zapytać o montaż urządzenia innej marki to zachęcamy do odwiedzin zakładki „Kontakt”, na której znajdują się informacje kontaktowe do wszystkich naszych przedstawicieli.