Problast – Pompy Ciepła Wentylacja Klimatyzacja

Innowacja 3 W 1

System ogrzewania nadmuchowego to idealne rozwiązanie dla osób, które budują lub modernizują swój dom od podstaw. Jest to nic innego jak połączenie klimatyzacji, ogrzewania oraz wentylacji w jednym systemie na kanałach niskoszumowych URSA AIR. 

Nie jest to tanie rozwiązanie, jednak kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że nie wymaga on od nas montażu grzejników, podłogówki a nawet kominów okazuje się być całkiem atrakcyjny cenowo. Powietrze jest chłodzone lub ogrzewane w zależności od potrzeb i rozprowadzone po całym domu ukrytymi kanałami z których wychodzą białe kratki widoczne na załączonych zdjęciach. 

W tym przypadku do montażu posłużyliśmy się kompaktowym rekuperatorem marki VENTS, własnoręcznie tworzonymi kanałami niskoszumowymi z URSA AIR oraz klimatyzatorem kanałowym marki Mitsubishi. Dodatkowo ciepłą wodę użytkową zapewnia pompa ciepła do C.W.U o pojemności 200L. 

System został zamontowany 3 lata temu a klient wciąż chwali nasz system i jest z niego niezmiernie zadowolony. 

Poniżej przedstawiamy film z jego udziałem.

W naszych usługach oferujemy jeszcze montaże rekuperacji, wentylacji, fotowoltaiki, ogrzewania nadmuchowego oraz klimatyzacji.

Bądź PROfesjonalny jak PROblast!