Ogrzewanie powietrzne to nasza specjalność!

KOMFORT I IDEALNY KLIMAT DLA TWOJEGO DOMU PRZEZ CAŁY ROK

ogrzewanie powietrzne, ProBlast

OGRZEWANIE POWIETRZNE TO SYSTEM, KTÓRY ZAPEWNI KOMFORT W TWOIM DOMU

Ogrzewanie powietrzne, które dotarło do nas z Ameryki, staje się najpopularniejszym sposobem na ogrzewanie domów. My jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku, a współpracując z Gdańską Politechniką, udało nam się zaprezentować Polsce ogrzewanie powietrzne, które nie cieszyło się dużą popularnością. Teraz to się zmienia i coraz więcej osób decyduje się na ten system.

 

Problast projektuje instalacje grzewcze, które mają dodatkowo klimatyzację i rekuperację, czyli inaczej odzysk ciepła. Ogrzewanie powietrzne posiada zarówno zalety, jak i wady, jednak największym plusem jest jednoczesne ogrzewanie i filtracja powietrza, czego nie osiągniemy poprzez ogrzewanie słońcem czy ogniem. Elementy systemu ogrzewania powietrznego nie zajmują niepotrzebnie miejsca i nie musimy się martwić o korozje, co się zdarza w przypadku ogrzewania wodnego.

Ogrzewanie powietrzne - nasza oferta

Zapewniamy najwyższą jakość wykonanej usługi. Jesteśmy firmą, która zrealizowała już ponad 300 projektów nie tylko w Polsce, ale również za granicami naszego kraju. Firma cechuje się rzetelnością i odpowiedzialnością, dlatego można na nas polegać w stu procentach. Zachęcamy aby więcej ludzi zdecydowało się na ogrzewanie powietrzne, ponieważ komfort to podstawa.

ogrzewanie powietrzne, ProBlast. ogrzewanie powietrzem

Nasi klienci

Nasza oferta jest skierowana zarówno do inwestorów prywatnych (domy jednorodzinne) jak i firm (biura, hotele, magazyny, hale i inne obiekty użytkowe). Ogrzewanie powietrzne jest więc idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni oszczędność i funkcjonalność. Klienci decydujący się na ogrzewanie powietrzne, zgodnie twierdzą, że nigdy nie wróciliby do innych metod ogrzewania domów i firm.

ogrzewanie powietrzne, ProBlast. ogrzewanie powietrzem

Dlaczego my

Nasi projektanci spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją pomocą i fachową wiedzą oraz sporządzą niezobowiązującą ofertę. W pełni dopasujemy się do Państwa potrzeb i pomożemy dokonać korzystnego dla Państwa wyboru. Jesteśmy nastawieni na zadowolenie klientów, dlatego nasza oferta jest tak elastyczna.

ogrzewanie powietrzne, ProBlast. ogrzewanie powietrzem (4)

Co nas wyróżnia

Od konkurencji odróżnia nas optymalny stosunek ceny do jakości, wysoka fachowość i dyspozycyjność. Ogrzewanie powietrzne, które Państwu proponujemy, doskonale się sprawdza i daje szereg rozmaitych możliwości. To uniwersalne rozwiązanie dla każdego, a także dobrze przemyślana inwestycja we własną wygodę i zdrowie. To wybór, nad którym nie trzeba długo się zastanawiać.

OSZCZĘDNOŚĆ I ZDROWIE A OGRZEWANIE POWIETRZNE

Ogrzewanie powietrzne działa na zasadzie ogrzewania przepływającego powietrza. Popularne w Polsce jest stosowanie pompy ciepła, dzięki czemu powietrze na zewnątrz nie musi mieć wysokiej temperatury, aby pompa działała efektywnie, nie pobierając zbyt wiele energii elektrycznej, a oddając duże ilości ciepła. System pozwala na łatwe dbanie o nawilżanie powietrza, wystarczy zainstalować nawilżacz, który będzie dostarczał parę wodną do przewodu, dzięki czemu uzyskamy optymalną wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Jest to bardzo dogodna funkcja ogrzewania powietrznego, zwłaszcza dla alergików czy w czasie zimy, kiedy podgrzewane powietrze jest bardzo suche. Filtr, który możemy zastosować, eliminuje zanieczyszczenia, więc nie musimy się martwić np. o dym papierosowy. Ogrzewanie powietrzne ma również wiele innych zalet i z pewnością w przyszłości zastąpi tradycyjne ogrzewanie.

Ogrzewania powietrzne - problast

Pełną ofertę znajdą Państwo w zakładce oferta.