Nasza oferta

ogrzewanie powietrzem, ProBlast

Instalacje dla biznesu

Ogrzewanie powietrzem za pomocą systemu Feelco, to innowacyjność, która daje wiele ciekawych i komfortowych możliwości. Za pomocą takich rozwiązań stwarza się system, który jest bardzo wygodny w użyciu, szybki, bezawaryjny i oszczędny. Dzięki szerokiej gamie usług i produktów jest to doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach biznesowych.

czytaj więcej
ogrzewanie nadmuchowe feelco

Ogrzewanie nadmuchowe - Feelco

Ogrzewanie powietrzem to nowoczesny system, który jest kompleksowym rozwiązaniem przeznaczonym dla każdego budynku. Nie trzeba montować wielu różnych urządzeń, aby ogrzewać czy oziębiać pomieszczenie. Wystarczy ogrzewanie powietrzem za pomocą systemu Feelco, a życie staje się prostsze.

czytaj więcej
ogrzewanie powietrzem, ProBlast

Wentylacja z rekuperacją

Instalacja wentylacyjna z odzyskiem ciepła (rekuperacją) jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów budynków. Poprzez wymianę powietrza w pomieszczeniach, odzyskiwane jest świeże i oczyszczone powietrze. Ogrzewanie powietrzem z rekuperacją pomaga zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zyskuje się przy tym dużo więcej ciepła z odzysku.

czytaj więcej
ogrzewanie powietrzem, ProBlast

Klimatyzacja

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem wszelkiego typu systemów klimatyzacyjnych dla Państwa domu. Ogrzewanie powietrzem wraz z klimatyzacją jest bardzo dobrym rozwiązaniem, dzięki czemu wpuszczane powietrze do pomieszczeń jest świeże, oczyszczone oraz pozwala na wygodną regulację warunków klimatycznych w pomieszczeniach.

czytaj więcej

OGRZEWANIE POWIETRZEM

Ogrzewanie powietrzem jest bardzo wygodnym i oszczędnym sposobem na ocieplenie domu. System nadmuchowy sprawnie rozprowadza powietrze po pomieszczeniach, zapewniając w ten sposób właściwą cyrkulację powietrza. Jest ona niezbędna, jeśli chcemy uchronić nasz dom przed chorobotwórczymi grzybami, a także zapewnić sobie komfort czystego powietrza, wolnego od roztoczy i wirusów.
Ogrzewanie powietrzem ma jeszcze wiele innych zalet, pozwala bowiem ograniczyć ilość kurzu, roztoczy i pyłków. Dzięki tej właściwości ty i twoja rodzina będziecie mogli cieszyć się zdrowiem, a czystość w domu będzie utrzymywała się na dłużej.

KONTROLA TEMPERATURY

Zastosowanie dostępnych w naszej ofercie systemów podnosi komfort użytkowania domu. Ogrzewanie powietrzem jest systemem, którego zastosowanie sprawia, że utrzymanie wymarzonej temperatury w pomieszczeniach staje się banalnie proste. Powietrze łatwo jest podgrzać, ochłodzić, czy też wysuszyć. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad poziomem wilgotności i stopniem ciepła. Co więcej, powietrze łatwo się rozprowadza, dzięki czemu ciepło dociera w każdy, najmniejszy zakątek.

OSZCZĘDNOŚĆ BEZ STRAT

Nasze systemy gwarantują maksimum wydajności, co sprawia, że są bardzo oszczędne. Ogrzewanie powietrzem nie wymaga dużego zapotrzebowania na energię, w związku z czym jest to inwestycja, która po czasie przyniesie ze sobą znaczne oszczędności w porównaniu z innymi sposobami nagrzewania. Jest to także ekologiczny i przyjazny środowisku system.

KLIMATYZACJA

W naszej ofercie posiadamy także klimatyzatory sprawdzonych, dobrych marek. Różnorodne poziomy mocy, pozwalają dobrać odpowiednie urządzenie do każdego pomieszczenia i naszych potrzeb.

WENTYLACJA

Oferowane przez nas systemy wentylacyjne umożliwiają nieprzerwaną dostawę świeżego powietrza do użytkowanych pomieszczeń i usuwanie zużytego powietrza.
Jednak to nie wszystko. Dzięki naszym systemom wentylacyjnym odzyskasz zużyte powietrze, tak by nadawało się do ponownego użytku. Dzięki temu znaczenie obniżysz koszty związane z wentylacją.